On-Video-Call-Man-Custom-1.png

Spolehlivý produkt
potřebuje spolehlivé
lidi

On-Video-Call-Man-Custom-1.png

Kdo stojí za Hrej Zdravě?

Lubomír Jurka

CEO & přednášející

V herním odvětví se pohybuji více jak 20 let. Díky tomu vnímám úskalí s tímto spojená a mezery, které promítáme do našich edukací. Jsem místopředsedou české esportové asociace a jedním ze zakladatelů OGC. Moji prioritou je ukázat dětem, pedagogům a širší veřejnosti směr a edukovat je v tématech, která jsou pro dnešní dobu a generaci velmi důležitá.

Matyáš Boček

COO & přednášející

Celoživotní sportovec, kreativec a v neposlední řadě hráč videoher. Mým cílem je, aby děti prostřednictvím našich přednášek získaly dostatek informací a vytvořily si tak zdravě pozitivní vztah k hraní, ale i ke sportu.

Jakub Navrátil

Administrativa & přednášky

Miluji práci s dětmi a zbožňuji herní svět. V tomto světě jsem poznal mnoho dobrých kamarádů, ale i ty zlé. Díky tomu vím, že je zapotřebí v dnešní digitální době naše děti vzdělávat a chránit, a proto jsme tady.

Jan Krčmář

CMO & přednášející

Sport a technologie jdou u mě ruku v ruce. Jsem kreativní člověk, který se přes 7 let věnuje fotbalu jako trenér mládeže na nejvyšší sportovní úrovni.

David Navrátil

Grafik

Grafický designer s vášní pro deskové hry a videohry. Od roku 2008 se pravidelně podílím na pořádání eventů pro hráče a širokou veřejnost.

Matyáš Štefan

Esport

Hráč srdcem i duší, který by rád prostřednictvím našich přednášek přiblížil dětem, že se dá hrát i zdravě. A hlavně, že se může hraní videoher dobře doplňovat se sportem.

Petr Petrželka

Supervize

František Špunda

Webmaster

Jsem programátor, nadšenec do technologií a v neposlední řadě hráč. Proto také vím co hry a technologie s člověkem dokáží udělat a jsem rád, že tato témata můžeme dětem přiblížit.